Tampereen kaupunki Omakotitonttihakemus
 

Arvonnan tulokset - kevät 2014

Nimi Puoliso Kaupunginosa Kortteli Tonttinumero
Ingrid Bodor-Pirttijärvi Riku Pirttijärvi Veisu 5443 2
Mohammad Karimi Farida Mohebi Ikuri 3720 12
Vuores 7685 7
Ville Veikko Rannos Sirpa Liisa Rannos Kalkku 3517 15
Taneli Matias Timlin Niina Marika Timlin Kämmenniemi 8168 9
Heikki Ahti Riihimäki Anja Leena Maria Riihimäki Kämmenniemi 8168 10
Juha Tiilikka Tiina Tiilikka Kämmenniemi 8168 8
Timo Kakkonen Salla Kakkonen Kämmenniemi 8166 1
Juha Kurtti Sari Anneli Kurtti Kämmenniemi 8166 5
Mari-Anne Nieminen Mari kaarina Koski Kämmenniemi 8168 11
Kämmenniemi 8166 3
Ari Kristian Luoma Kristi Luoma Kämmenniemi 8167 1
Kämmenniemi 8167 6
Matti Gröndahl Marja Gröndahl Kämmenniemi 8168 5
Inessa Taneli Heikki Antti Tapani Taneli Vuores (Varasija: 1)
Kirsi Marjaana Lahtinen Jarno Juhani Lahtinen Veisu (Varasija: 1)
Mika Antero Kanerva Riikka Kristiina Kanerva Veisu (Varasija: 2)
Petri Lehvä Pihla Rapola Veisu (Varasija: 3)
Tomi Lähde Ulla-Maija Springare Veisu (Varasija: 4)
Jyri Renkola Saga Renkola Veisu (Varasija: 5)
Juha Markus Mustajärvi Noora Pauliina Mustajärvi Vuores (Varasija: 2)
Jukka-Pekka Levä Tanja Karoliina Levä Veisu (Varasija: 6)
Florean Curticapean Alina Curticapean Vuores (Varasija: 3)
Veli-Matti Parkkila Saara Parkkila Vuores (Varasija: 4)
Konsta Tapani Rautiainen Anna Erika Rautiainen Veisu (Varasija: 7)
Riina Michelsson Ville Matti Heinonen Veisu (Varasija: 8)
Veisu (Varasija: 9)
Jukka Harri Sakari Hiltunen Heini Johanna Hiltunen Veisu (Varasija: 10)
Vellamo Riihimäki Kari Johannes Riihimäki Ikuri (Varasija: 1)
Ismo Sakari Riuttaskorpi Heli Johanna Ronkanen-Riuttaskorpi Ikuri (Varasija: 2)
Marjaana Sini-Marleena Korhonen Markus Mikael Korhonen Ikuri (Varasija: 3)
Janne Järvinen Sabina Lindholm Ikuri (Varasija: 4)
Krista Heliö Jaakko Heliö Vuores (Varasija: 5)
Juha-Pekka Pälli Johanna Loukaskorpi Vuores (Varasija: 6)
Mikko Ritakallio Anna Zackrisson Vuores (Varasija: 7)
Jussi Saikkonen Minna Saikkonen Vuores (Varasija: 8)
Jarkko Isoeskeli Maarit Kristiina Isoeskeli Ikuri (Varasija: 5)
Jari Kalliomäki Heli Kalliomäki Vuores (Varasija: 9)
Arto Tapio Salo Minna Johanna Kansola Ikuri (Varasija: 6)
Petri Kaleva Kristian Kaisanlahti Satu Marika Kaisanlahti Vuores (Varasija: 10)
Anniina Eeva-Maria Peltola Mika Tapio Peltola Ikuri (Varasija: 7)
Timo Martti Mäki Piia Kristiina Mäki Ikuri (Varasija: 8)
Rami Henrik Laakkonen Kirsi Anne Emilia Laakkonen Ikuri (Varasija: 9)
Anneli Salakari Jouni Salakari Ikuri (Varasija: 10)
Kaido Sapel Tiina Kivonen Kalkku (Varasija: 1)
Anna-Kaisa Alzamora Henry Eduardo Alzamora Kalkku (Varasija: 2)
Anssi Ilari Salakari Sinianna Salakari Kalkku (Varasija: 3)
Rauno Paukkeri Kaisu Paukkeri Kämmenniemi (Varasija: 1)
Risto Väyrynen Eila Väyrynen Kalkku (Varasija: 4)
Irina Seppenen Artur Seppenen Kalkku (Varasija: 5)
Sanni Mikkola Jonathan Mikkola Kalkku (Varasija: 6)
Sanna Annika Bergdahl Ari Pekka Ruuska Kalkku (Varasija: 7)
Antti Aarne Henrikki Määttänen Liisa Marjatta Määttänen Kalkku (Varasija: 8)
Satu Heli Johanna Peltola Harri Juhani Havanka Kalkku (Varasija: 9)
Pasi Lamminaho Hannele Katariina Lamminaho Kalkku (Varasija: 10)
Sami Juhani Saarelainen Hanna-Kaisa Pauliina Termala Kalkku (Varasija: 11)
  © Tampereen kaupunki 2014